Genel

Mavi ve Yeşilin Birleştiği Kamp: Alacalı Kamp

Eylül, Ekim ayı gelince sonbaharın keyfini çıkarmak gerekir. Bunu en eğlenceli şekilde yaşayabilmek için bu aylara alarm kurmalı. Çünkü kamp zamanı gelip çatmıştır.

İstanbul’a çok uzak olmayan, bir yanda deniz bir yanda ağaçların oluşturduğu vahaya gitmeye ne dersiniz? Şile Alacalı Köyündeki Alacalı Kamp. Tam anlamıyla doğa ile içi içe, nefes almak için kaçış noktası sayılabilecek bir yer.

Kamp alanında, çadırınızı kurabileceğiniz geniş alanlar ve tahtadan masalar bulunuyor. Konaklama seçeneği olarak bungalov evleri de tercih edebilirsiniz. Tuvalet, duş, elektrik, market, internet, ortak kullanım mutfak alanı, otopark gibi ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri de bulabilirsiniz.

Alacalı kamp, İstanbul yakınında deniz kampı yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir adres olabilir. Çünkü sahile yürüme mesafesinde bir konuma sahip.

Çocukların oyun oynayabileceği geniş bir alana sahip olması da büyük avantaj sunuyor. Rahatlıkla oyunlar oynayabilirler. Berke’nin arkadaşlarının gündüz bize katılması ile çocuklar sosyal mesafeli olarak eğlenceli vakit geçirdiler. Deniz keyfi, frizbi, saklambaç derken zamanın nasıl geçtiğini anlamadılar bile.

Sahilde yapılan yürüyüşler ve Ekim ayında denize girebilme keyfi ile unutulmaz anlar hafızalarımızda yerini alırken, yaşadığımız bu harika duygularla bir anımızı daha geride bırakıyoruz.

Sağlıklı günlerde yeni yerler keşfetmek ve değişik tatlarda buluşmak dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.