Genel

Hareketin Merkezine Yolculuk

Bugün heyecanım içime sığmazken bir an önce duygularımı paylaşmak istedim. Her yıl tarih 29 Aralık olunca bizim evde bir heyecan başlıyor. Birçoğumuz yeni yıl heyecanını yaşarken bizim ki Berke’nin doğum günü dolayısıyla iki katına çıkıyor. Bu vesileyle yolumuz hareketin merkezi “Muzipo Kids Ziverbey”e düştü.  

Muzipo Kids Ziverbey, çocuklar için atölye çalışmaları ve partiler hazırlayan bir mekan. Çocuklar böylece hem eğleniyorlar hem de enerjilerini atabiliyorlar.

Muzipo Kids Ziverbey ailesi, Berke ve arkadaşlarının keyifli vakit geçirmesi için harika bir program yapmışlardı. Bol bol oynadılar, güldüler ve koştular. Çeşitli oyunlarla eğlenceli vakit geçirdiler. Kaşıkta top taşıma, çember oyunu, yarış, futbol, yağ satarım bal satarım ve körebe oyunlarıyla epey eğlendiler. Sonuna doğru elektriklerin kesilmesiyle sessiz sinema oynayarak o anın keyfini bile çıkardılar.

Bugün hava bizden yana olmasa da bu günümüze engel olamadı. Gerçi havanın yağışlı ve fırtınalı olmasından katılım az oldu. Bu koşullara rağmen bizi yalnız bırakmayan dostlara sevgilerimizi yolluyoruz.

Başından beri göstermiş olduğu yakınlık ve her konuda desteğini esirgemeyip yardımcı olan başta Betül Hanım olmak üzere Muzipo Kids Ziverbey ailesine yürekten teşekkür ederiz. Berke, arkadaşlarını evinde ağırlarmış gibi rahat olması da onların sayesinde oldu.

Yeni yerler keşfetmek ve değişik tatlarda buluşmak dileğiyle…

2 Yorum

  • Ayfer yürük

    Böyle güzel ve harika aileye sahip olunca güzel organizasyon lar yapılıyor.
    Tebrikler çocuklar için mükemmel seçim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.