Genel

Ev Sıcaklığında Bubblevents Parti Evi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl ile birlikte Berke’nin doğum günü heyecanını yaşıyoruz.

 

Çocuklar büyümeye başlayınca doğum günleri de onlarla birlikte büyüyerek farklılaşıyor. Artık arkadaşları ile  birlikte kutlama istekleri bu dönemde ortaya çıkıyor. Nitekim bizimki de öyle oldu.

 

Bunun üzerine biraz araştırmaya başlayınca karşıma ev sıcaklığı hissi veren Bubblevents Parti Evi oldu. Misafirlerinizi evinizdeymiş gibi ağırlayabiliyorsunuz. Çocukların oynayacağı alanın ayrı olması sebebiyle diğer ebeveynlerle bolca sohbet etme imkanı bulabiliyorsunuz. Dışarıdan küçük bir yer gibi görünse de içeri girince ferah ve geniş bir ortamla karşılaşıyorsunuz.

Parti günü yaklaştıkça Berke geri saymaya başlamıştı bile. Zaman nedir ki çabucak geçiveriyor. Ve nihayet o gün geldi çattı. Arkadaşları tek tek gelmeye başlayınca heyecanı görülmeye değerdi. Havanın karlı olmasından dolayı gelemeyen arkadaşları olsa da gelenlerle çok mutlu ve keyifli bir doğum günü partisi yaptık.

Daha fazla söze gerek kalmadan bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak fotoğraflarla sizi baş başa bırakıyorum.

Berke ve arkadaşları pinyata heyecanını yaşarken…

Haa bu arada unutmadan lego uzmanı Berke’nin (Berke’nin yakın arkadaşı Rüzgar Yalazan’ın deyimiyle) pastası legolu idi:)

Gelen misafirlerimizi de unutmamak gerekir:)

Biz annelerde sahnede yerimizi aldık:)

 

Bu vesileyle başta Özgür Bey olmak üzere Buse Hanım ve diğer arkadaşlara başından itibaren gösterdikleri anlayışları, yardımları için çok teşekkür ederiz.

 

Yeni yerler keşfetmek ve değişik tatlarda buluşmak dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.